| Larsette a întrebat:

OFER FUNDA! Am o intrebare, va rog mult sa ma ajutati! Stiti pe facebook cand intri pe profilul unei persoane pe care o aveti la prieteni si dati la fotografii va apar trei categorii "Fotografii cu X", "Uploads" si "Albume". Ei bine, eu nu ii mai pot vedea pozele prietenului meu din categoria "Fotografii cu X", nu mai pot vedea check-in-uri pe care le dau alte persoane cu el, nici macar nu ii vad pozele pe care le postez eu cu el la el pe timeline. M-am uitat la mine la setari, nu l-am restrictionat, nimic, la fel si la el, totul e normal. Spuneti-mi va rog daca stiti cum se poate rezolva problema! Promit funda!

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

La check-in si la etichetari exista o setare pentru a nu pune direct pe timeline in ce este etichetat. Mai intai trebuie sa accepte el. De poze nu stiu ce sa zic.