| geaninasavin a întrebat:

Va rog sa-mi recomandati un laptop si o multifunctionala pe care sa le folosesc in domeniul contabil. Nu am activitate foarte mare deocamdata. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Mihai_Myshu_1994 a răspuns:

Tie pentru lucru ti'ar trebui un laptop cu procesor de la Intel nici de cum amd pentru ca amd-ul se foloseste mai mult la jocuri dar nici acolo. Eu cred ca pentru tine un laptop cu 4GB RAM, Intel i3 sau Intel i5, Placa video de 1GB si un hard de 500GB sau 1TB ti-ar ajunge dar laptopul pe care til iei sa aiba si o aerisire buna pentru ca tu probabil ca o sal ti mai toata ziua pornit. Acum depinde si de bugetul tau pentru laptop asta ar fi unu perfect pentru munca si de altfel si pentru jocuri daca iti trebuie happy

Am pus procesor Intel deoarece procesoarele de la Intel ruleaza mult mai bine pe functia de lucru cu programe decat cele de la AMD.

| geaninasavin explică (pentru Mihai_Myshu_1994):

Multumesc mult, o sa tin cont de recomandarile tale. Poti sa-mi spui ceva legat si de o imprimanta multifunctionala? Sa merg pe imprimanta cu inkjet sau laser, avand in vedere ca nu printez foarte mult, luand in calcul si costul consumabilelor de dupa.Ce producatori sunt mai buni in domeniu?

| Mihai_Myshu_1994 a răspuns (pentru geaninasavin):

Imprimantele HP sunt foarte bune happy mai toata lumea folosest imprimante de la HP pentru ca nu au nici un pret foarte ridicat si sunt si bune happy