| RubikSD a întrebat:

Va rog sa nu radeti, Dar mi-am uitat parola de la calculator si stiu ca era ceva cu "... buna". Imi dati idei, ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| PufarinaXD a răspuns:

Cum ai uitat tu parola de la calculator, tinand cont ca tu esti acum pe TPU, de la calculator, lol!

14 răspunsuri:
| sonny89 a răspuns:

Noaptebuna
parolabuna
Oricum nu te stresa. Dac-ai fi avut cat de cat o memorie atributiva, clar ti-ai fi amintit si restul din moment ce stii o parte. E mai simplu sa reinstalezi windows-ul, decat sa cauti o parola pe care n-ai notat-o si pe care ai uitat-o.

| odo89 a răspuns:

Logeaza-te ca administrator in safe mode

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Ha ha ha ha.hai ca am inceput dimineata cu o portie mare de ras laughing laughing! Doamne, sfinte! Faci cumva misto de noi danut? cum sa-ti uitai parola pe care o folosesti zilnic(presupun)? o fii asta:` buna, vrei sa facem schimb de guma?` laughing
laughing

| ShNySnYGer a răspuns:

Dar cand ai pus parola ai completat si campul de cuv cheie(daca ti-ai uitat parola cand porneesti pc si iti da sa bagi parola langa campul de introdus parola se afla o mica imag da click pe ea si daca ai pus un cuv cheie din ghicirea parolei il vei afla daca nu te sfatuiesc ce-ti place cel mai mult din toate domeniile daca nici asa gandeste-te ce parole nu ai pune nici o data sau la ce parola nu s-ar gandii altcineva)Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am vazut asa ceva de cand ma stiu. In general, daca ti-ai uitat parola, papa... Dar uite daca poti sa-ti amintetsi prin astea:
fatabuna
cateauabuna
danbuna
danutzbuna
danutbuna
fatabuna
prietenebuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cafeaua buna
cafelutzabuna
masabuna

| RubikSD explică:

Nu e nici una din astea,... Of

| RubikSD explică:

Gata! Mi-am amintit-o! Era treababuna, oricum merci pentru. ajutor!

| jonydd a răspuns:

Daca nu iti aduci aminte incearca sati instalezi windowsu ca altceva n-ai ce face :d bafta

| andreisdas23 a răspuns:

Uitati pampalailor cum te loghezi daca ai uitat parola : http://computer.all-up.com/......tat-parola

| odo89 a răspuns (pentru andreisdas23):

Asta am zis si noi pana acum! Cu mentiunea ca acel cont de aministrator nu trebuie creat, ci se creeaza singur, automat!

| AlexUnder200 a răspuns:

Bunadimineata
bunaoara
bunoi
ce puii mei ti-ai pus parola la com rolling on the floor

| iceman12 a răspuns:

Ba mai bine cand dai sa scris parola dai ctrl+alt+delete si iti apare ceva si scrii acolo administrator si intri la administrator si gata iti schimbi parola

| laur_2968 a răspuns:

Iti zic eu una:bunaesticeamaiuitucapecareamintalnito