| NemNUZ a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie cateva modele de laptopuri sau tablete foarte ieftine. Ceva pe care sa pot pune internet si sa vorbesc cu prieteni cat timp sunt in vacanta. Mersi dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Patyi a răspuns:

Cea mai bună tabletă, după părerea mea e iPad, dar e si scumpă in acelasi timp. Iţi recomand Evolio Evotab 2 – 599 lei, Archos 70IT – 799 lei, Allview Alldro 4GB Wi-Fi + 3G Dongle – 756, 49 lei, Archos ARNOVA 8 8GB 501727 – 714 lei, Allview Alldro Speed – 649 lei, Point of View Tablet – 569 lei, Serioux GoTab Slim S700 – 496, 57 lei, Archos 70 HT 8GB A70HT2818R – 495 lei, ALLVIEW ALLDRO 4GB – 495 lei, PRESTIGIO MultiPad 3074B – 479, 9 lei, GOCLEVER I70 Tab – 399 lei. Funda?

5 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Care e bugetul maxim de care dispui? Pentru fiecare in parte!

| NemNUZ explică (pentru laptopnews):

Pai nu am un pret dar as vrea ceva mai ieftin

| laptopnews a răspuns (pentru NemNUZ):

Pentru internet, iti rcomandam un netbook! E usor de transportat, ideal pentru calatorii, iar pretul este mai mic decat un cazul unui laptop si performantele uneori mai bune decat in cazul tabletelor.
Poti sa te orientezi spre ceva de genul asta! Gasesti si varianta colorata!
http://www.emag.ro/.......SGA0C.039

| sellyz a răspuns:

Iti recomand tableta mp man (foarte ieftina) si laptop de la Acer. funda?

Răspuns utilizator avertizat