| ZaharAmar a întrebat:

Va rog spuneti-va parerea despre Smartphone-ul Allview P2.As vrea sa-mi iau.Primul raspuns primeste funda!:*

Răspuns Câştigător
| sabin25 a răspuns:

Nu e un smartphone de calitate. iti zic din propria experienta. mai bine ia-ti un LG P350 sau Un Samsung Galaxy Mini

| ZaharAmar explică (pentru sabin25):

Dar tie ti s-a intamplat ceva cu el...sau ce?

2 răspunsuri:
| GabyG a răspuns:

Mai bine iei Samsung Galaxy Mini 2. care a aparut de curand si este cam acelasi pret daca-l iei nou. Nu stiu cat de bine se descurca Allview cu android, daca sacadeaza sau nu... Depinde si in ce domenii vrei sa-l folosesti.