| Cristiyy a întrebat:

Va rog! Va rog! Sunt disperat mi-a disparut local disk D si acolo aveam toate pozele pe 5 ani clipurile muzica etc. Spuneti-mi ce sa fac sa rezolv problema daca piert ce a fost in D sunt mort. crying((

3 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Sunt niste setari mai complexe, vezi ca ai P.M.

| Seby90 a răspuns:

Ce windows ai? Daca ai windows 7, nu dispera, trebuie doar sa umblii la niste setari avansate, ti-as sugera sa treci pe la un specialist totusi. S-ar putea sa dai fail si sa stergi tot permanent.

| Marshal2118 a răspuns:

Pai poate l-ai sters degeaba sa pierdut totu iti zic fa-ti calculatoru din nou ca fara d e o risipeala ca nu ma poti avea mult spatiu