| DezdemonaM a întrebat:

Va rog! Vreau raspuns urgent! Cum sterg un singur mesaj de pe Facebook? Nu o convorbire! ca aia stiu sa o sterg.Un singur mesaj.
Stie cineva?

5 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Nu merge cum vrei tu.

| Cupcake a răspuns:

Dai la actiuni, stergere mesaje si selectezi doar ce vrei sa stergi

| Alexandraaq a răspuns:

Pai happy ::
1. Pe banda de sus de pe facebook
sunt 2 foi(mesajele).
2. Apoi apesi : Vezi toate mesajele si alegi conversatia cu perosana respectiva.
3. Dai la ACTIUNI happy -- e in acelasi loc unde e conversatia si unde poti sterge si toata conversatia. happy
4. Dai la : STERGE MESAJE.
5. Iti selectezi mesajul/mesajele care vrei sa fie sterse.
6. Apoi da stergere mesajele pe care le-ai selectat/le-ai bifat si gata!

Sper sa reusesti...acum FUNDA? smug

| B3ntea a răspuns:

Click Messages
Open the conversation you want to delete a message from
From the Actions menu, select Delete Messages...
Use the checkboxes to select the messages you want to delete
Click Delete

Puteai sa afli asta foarte usor de la ajutorul facebook-ului sau o simpla cautare pe google

| xSweetxDX a răspuns:

Pai...Pe calculator nu se poate, dar pe telefon da! Tii degetul apast pe mesajul respectiv si dai ''Delete Message" apoi dai ''Delete'' Sper ca te-am ajutat!