| AdrianBoss17WOLF a întrebat:

Va salt dragi prieteni happy In urmatoarele zile urmeaza sa-mi achizitionez un laptop.Eu m-am oprit la urmatoarele modele :ASUS X540LJ-XX001D si HP 250 G4. Care dintre ele. Am observat ca ASUS-ul are placa video dedicata. O sa-l folosesc mai mult in zona de office ( daca era chestia de jocuri optam pentru unul de gaming ) Dar nu ma-si supara daca ar rule decent si ceva jocuri. Oare daca ASUS-ul are placa video dedicata exista riscul ca dupa ceva timp sa, se duca ( dezlipeasca cipul etc. ) Voi ce-mi recomandati dintre astea doua sau poate alte modele. Pana in suma de 1500 lei. Mersi anticipatwinking

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu se dezlipeste nimic stai calm. Si HP-ul are dedicata sa stii, diferenta e ca Asus are 920m iar HP-ul are r5 m330.

| AdrianBoss17WOLF explică (pentru sltlp):

Deci sa iau Asus-ul?

| sltlp a răspuns (pentru AdrianBoss17WOLF):

Oricare ca is tot pe acolo. Da, eu as lua Asus-ul nu pentru ca e mare diferenta intre, ci pentru ca parca arata si mai bine.

| AdrianBoss17WOLF explică (pentru sltlp):

Multumesc de raspuns ...ASUS-ul l-am loat