| NeluFerchi a întrebat:

Va salut! am facut un cont pe drpciv.ro, sa fac ceva chestionare de acolo; in chrome si firefox zice 'este necesar browserul internet explorer'; dau in IE si zice la fel. am IE11 help!

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Http://subiectiv.ro/......-explorer/

Asta am gasit asa repede repede

| kar1GaNNN a răspuns (pentru stlucian):

Cea ce i-ai dat tu aici NU este nimic bine.
Chestionarele pentru permisul de conducere se fac direct pe site-ul DRPCIV fiindca ala este site-ul politiei.

| stlucian a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Daca deschide-ai link-ul prezentat ai fi aflat ca numai cu IE 8 merge.

Cat despre alte browser-e ...nu are rost sa discutam!

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.
NU, poti folosi orice internet explorel ( ex : 7, 9, 11).
Trebuie sa ai Internet Explorer 8 pentru a-ti merge drpcivu-l.