| anonim_4396 a întrebat:

Va salut!

Am si eu o problema, am un telefon SAMSUNG GT-S5230.Am abonament la cosmote si am activat web`n`walk, dar nu pot sa vad videoclipurile de pe youtube. sad Daca stiti ce trebuie facut, astept raspuns.Multumesc!

3 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Nici nu ai sa le vezi decat foarte greu! Nu este telefonul de vina! Telefonul este super! Ai viteza de KK la net! Web'n... este la inceput si a preluat serviciile de zapp care si aia la randul lor erau la inceput! Eu am avut telul tau cu abonament de net la Vodafone si mergea binisor cand aveam semnal full! Succes si nu sparge telul din cauza retelei!

| newshtrutuale a răspuns:

Incearca sa downloadezi opera pentru mobil, sau cauta youtube pentru mobil.

| kascadoru a răspuns:

Problema este urmatoarea, eu ma joc triburile.ro si vreau sa intru si de pe mobil, dar daca vreau sa deschid orice optiune a jocului, ma da afara de pe joc si imi apar 2 imagini mici de la Adobe.