Întrebare recomandată | FasoleVerde a întrebat:

Va salut! As dori sa stiu de la posesorii de Samsung Galaxy J5 (2016) daca acest telefon are functia video de SlowMotion si FastMotion. Stiu ca telefoanele Samsung Galaxy S3, 4,5, 6,7 au aceste doua functii, Multumesc.

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

S 3 nu are asa ceva. verifica la setarile camerei de la telefon.

| Rommeo a răspuns:

Pai seria S este gama high-end si seria J este din gama low-end. de asta un telefon de buget redus nu are toate acele functii care le are cele din gama S (gama premium).