| val19 a întrebat:

Va salut! Exista smartwatchuri la care se pot conecta alte gadgeturi prin bluetooth? Știu ca invers se poate adică sa fie conectat smartwatchul la un telefon de exemplu dar invers adică sa fie conectat un telefon de exemplu la smartwatch se poate?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din cate stiu, nu. Se conecteaza cu telefonul printr-o aplicatie. Pentru apeluri, notificari etc.

Răspuns utilizator avertizat
| Badea_Adrian_1982 a răspuns:

Da, de exemplu ceasurile de la Samsung le poți conecta și la ceas. Și dacă sunt conectate în același timp și la telefon, poți schimba muzica direct de pe ceas