| PadurariuAndreiSebastian a întrebat:

Vă salut pe toți.
Am nevoie de ajutorul vostru.
Deci am un cont de tik tok cu 139k aprecieri.
Am muncit mult la el și vreau să îl recuperez.
Țin să menționez că nu mai am numărul de telefon vechi și nu am avut email de autentificare pentru a putea schimba parola.
Ce aș putea face să îmi am contul înapoi?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca mai poți fără email și parola, ori ceva sa te autentifici. Plus ca și sa încerci sa contactezi pe cineva de la tik tok e egal cu zero.Nu vor răspunde.

| 7downkick a răspuns:

Poti să vezi la magazinul la care apartine cartela daca mai stii numarul si sa ceri eliberarea simu lui cu tot cu numarul vechi

| Betta4ever a răspuns:

Acuma,nu știu pentru ca mulți mint și încearcă sa ia conturi care nu sunt ale lor, adică nu am de unde sa știu ca a fost al tău dacă nici măcar nu ai emailul, deci cel mai probabil nu e al tău și țin sa nu spun cum poți sa îl iei pentru ca nu vreau sa le furi altora conturile, dar oricum nu ai cum