| DUBsTEPsebyy12 a întrebat:

Va zic ditecr pe tableta mea (mediacom smartpad 855i)nu mai mere wifi-u sad adicaimi zice ca sunt conectat ca e semnalul bun dar oto nu merge cand dau de ex. pe Play store imi zice "fara conexiune" am incercat sa strg parola sa o bag iar nu merge... am incercat sa restartez routeru dar nuci un rezultat va rog ajutati-maaaa FUNDA la primul care imi da un raspuns BUN
! Multimes. happy

1 răspuns:
| supermdmario a răspuns:

In primul rand -mediacom este de rahat.
in al doilea rand:incearca sa elimuini definitiv reteaua la care te conectezi dupa care o adaudi din nou. daca nu merge nici asa, incearca o resetare la setarile din fabrica.
oricum este stiut faptul ca mediacom nu le are deloc cu adaptoarele wi fi, ceea ce este cel mai impotrant lucru pentru o tableta.adica e varza. sfatul meu esta sa o vinzi si sa-ti cumperi o tableta serioasa. daca nu-ti permiti galaxy tab, Acer iconia este accesibila si se compotra bine.