| yubireeterna a întrebat:

Vand samsung galaxy s nou in cutie! l-am luat astazi! are tot casti cablu de date husa... e nou nout.pret 400 de euro cine e din sibiu sau cisnadie sa ma contacteze pe id bella_rossa09@yahoo.com

4 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Http://www.alin-gsm.ro/samsung-i9000-galaxy-s
Simplu, sigur! Transport gratis!
Acum te intreb...de ce l-ar cumpara cineva de la tine si nu de pe site? Tu ai pretul mai mare:) 20 euro. sunt 20 euro:) Nu avem garantie ca e in perfecta stare si mai e si Drumul! :) cine nu vrea sa ii vina la usa direct? :)

| yubireeterna explică:

Telefonul are o zi de cand e cumparat! are folia pe ecran si la camera! pe net sunt multe riscuri cand comanzi un telefon! ia-l de pe sait si s-ar putea pana sa ajunga la tine sa se sparga displayul pe drum! tu platesti plata ramburs si ramai cu buza umflata! bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt interesat de galaxy 0765-626 445

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dispun de 13 mil, vrei? asta daca mai e valabil anuntul