| mimimimi12 a întrebat:

Voi ati avut probleme cu cei de la cel.ro? Recent un prieten a cumparat un IPAD2 si a venit cu ecranul spart. Cei de la cel.ro refuza sa ii acorde garantia. Lipsa de profesionalism

Răspuns Câştigător
| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Pai eu am vazut un videoclip pe facebook in care o cutie trebuia sa ajunga la cineva si se tot rastogolea si nu ajungea unde trebuia si te gandesti ca acolo era un telefon...deci probabil ca cutia a fost scapata pe jos sau s-a intamplat cum am zis eu.