| baiatuucupizzza a întrebat:

Voi aveti probleme cu internetul, telefonul si tv-ul de la Romtelecom?

Răspuns Câştigător
| alexno2 a răspuns:

Doar cu internetul merge foarte prost crede-ma nu se merita deloc prima data cand iti pui de la ei iti merge bine netul o saptamana dupa aia iti dai in cap nu e bun deloc mai bine un internet loc e mai bun happy

10 răspunsuri:
| baiatuucupizzza explică:

Eu am probleme cu netul si telul

| eXtrike a răspuns:

Sunt de 4 ani la iei, si niciodata nu a picat aiurea, putea sa trasneasca pana in pamant ca nu cadea, de obicei cade in situatii grave...
Merge perfect, recomand!

| nevertoolate a răspuns:

Nu stiu cum e in romtelecom, dar eu sunt in reteaua rds rcs si nu m-a suparat niciodata.telefonul si televizorul merg perfect, nu mai zic de internet...

| mihaela0205 a răspuns:

Nu

| JustMee_5020 a răspuns:

Nu chiar deloc.Sunt chiar foarte multumita.De ce?

| boy95boy a răspuns:

Nu
merge perfect la mine.
Sunt la Romtelecom de 2 ani si nu am avut niciodata probleme.
E cel mai titrat internet/telefon/tv la momentul acestahappy

| The21Luk a răspuns:

Nu frate deloc. Mai sunt cateodata mici defectiuni de la ei dar se rezolva in maxim 10 minute. Si merge excelent. Si RaiDen daca ai un calculator de 100 de ani cred si eu ca nu iti merge bine.

| nykonyk a răspuns:

Eu nu am pr si am pachetul de doi ani, cred ca depinde de acoperire totusi daca ai probleme ar trebui sa suni si sa vb cu cei de la romtelecom

| mada_9035 a răspuns:

Eu am internet si telefon de la romtelecom, dar nu am nici un fel de problema... functioneaza bine:-)

| Natsu97 a răspuns:

Nu am vreo problema de la ei. am mai multe!