| anonim_4396 a întrebat:

dau funda, ce sa aleg dintre
Asus zenfone 2, iphone 5s si Samsung galaxy s5?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Iphone 5s

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Mi se pare cam mic. 4inch? eu vin dupa un lumia de 4, 7, n-o sa mi se para mic?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat EXACT ce model de "Asus zenfone 2"...
Îl alegi şi-l adaugi tu la comparaţia de la linkul următor :D

Dintre ultimele două, eu aş alege Samsung Galaxy S5 (32GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| FlorinCiokan a răspuns:

Hei! iPhone-ul e cel mai elegant si mai bun dar are Display-ul mic pe unii ii incomodeaza. Daca nu iti place Display-ul alege fara frica Galaxy S5 deoarece e mult mai bun ca zenfone 2. Dar toate cele 3 pe partea de software de performanta la jocuri sau utilizare zi cu zii sunt egale. Eu as alege eleganta iPhone-ului 5s dar Galaxy S5 ofera alte avantaje display mai mare. rezistenta apa si posibilitatea de marire a memoriei cu card sd. Daca ai buget pentru iPhone 5s si Galaxy S5 Asus zenfone 2 scoate-l din poveste.

| AnneNichol1 a răspuns:

IPhone-ul e nr 1 in lume