| CristiPalidu a întrebat:

Voi ce preferati?
Telefoanele cu taste sau cu touchscreen?
Ma refer la cele care nu sunt smartphone-uri.

14 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Da

| skama18 a răspuns:

La touch screen cel mai mic display costa 200 lei ...deci gandeste-te

| WoKy a răspuns:

Depinde...Daca vrei sa fii mai cool si sa te dai mai smecher la fete ar fi preferabil cu touchscreen, dar exista dezavantaje.De exemplu:
-daca esti impatimit al jocurilor p0e telefon gen fifa, nfs etc greu le joci(asta depinde de ce telefon e si ce procesor are)
-la mesaje scrii mai greu decat alea cu taste...Si mai sunt
De preferabil ar fi cu taste gen tastatura full qwerty...
Dar na fiecare cu preferintele sale!
BFt

| anonim_4396 a răspuns (pentru WoKy):

Normal ca touchscreen. Ofera o 'vizualizare' mai buna pe net, atfel scrii mesaje de exemplu, procesor mai bun la un telefon touch...Si alte motive.

| WoKy a răspuns (pentru anonim_4396):

Da frate si eu am cu touch cu procesor de 1GHz mi se pare smecher...dar faza-i ca ma simt naspa.Adica e nasol, eu nu sunt obisnuit sa scriu mesaje pe touch si altele desi il am de 1 an aproape si cand pot sa il schimb asta fac mi se par nasoale plus ca sunt ditamai caramizile.Ca doar daca iti iei unu cu touch mai mic gen LG T310 sau Vodafone nu stiu cum draq si mai sunt sunt mai putin accesibile decat unul cu taste si plus ca touch merge greu si se proceseaza mai greu si alea alea...eu mi-am spus pct e vedere
Bft

| LanaDelReyFan a răspuns:

Cu taste pentru ca daca ti se strica sa zicem touch-ul nu mai ai ce face cu el Asta e parerea mea funda?

| VeveAnn a răspuns:

Mie imi plac mult cele touch screen si daca ai grija de ele si leei protectie nu se strica.Imi place mult telefonul samsungS5230 http://www.google.ro/......tp?/search

| CristiPalidu explică (pentru VeveAnn):

Tot telefonul asta il am si eu cu touchscreen.

| xxxgirl a răspuns (pentru VeveAnn):

Cat costa la liber fara abonament?big grin

| CristiPalidu explică (pentru xxxgirl):

340 roni

| VeveAnn a răspuns:

Da? Si este bun? Functioneaza? Pt as vrea si eu sa-mi cumpar

| Pustii a răspuns:

Eu prefer telefoanele cu touchscreen... pentru ca sunt mai finute si umblii mai usor, dar telefoanele cu tastatura sunt mult mai rezistente.

| yynuta a răspuns:

Touchscreen

| AnneLOve a răspuns:

Poti sa iti iei un iPhone! Este foarte util:X Stai si pe net (e ca pe PC) ai si telefon mobil si te joci o gramada de jocuri. Cu un abonament poti sa il iei ieftin! Funda?