| raullik007 a întrebat:

Volkswagen golf 4 sau Dacia Logan?
Dece?

10 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Volaskwagen Golf 4, pentru că Dacia Logan este o mașină simplă, chiar foarte simplă. Materialele: mocheta de calitate proastă(arată foarte urât și mizeria se impregnează repede și bine, iar mizeria din aceste mochete iese foarte greu chiar și la aspirat), plasticul foarte urât, plasticul din care sunt făcute bordul și tapițeriile de uși, bordul foarte simplu, puține opțiuni dar cu butoane mari și urâte, chiar și chederele arată foarte aiurea, dar desigur este o mașină low cost și are avantajele ei, a fost contruită pentru durumurile noastre, mai ales la țară. Motorizările is bunicele pe Loganuri. Cum am zis, eu unul aș alege Golf 4(din aceste 2 mașini menționate).

| daniDeeDee a răspuns:

Salut! Detin un Vw Golf 4 1.6 16V an 2001, arata incredibil de bine, interior - exterior...imi pare rau ca nu am poze sa-ti arat...nu are pic de rugina.
Deci, sfatul meu este sa-ti iei Golf! happy Adevarat, nu consuma cat logan-ul, dar la piese este mai ieftin. Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi dacia este o masina ieftina si usor de intretinut nu merita sa iti cumperi daca poti sa iti iei golf 4 care este o masina mult mai buna si cam pa acelasi pret calitate nemteasca parerea mea

| FuckSchool a răspuns:

Eu as alage Volkswagen golf 4 happy.

| xxx8 a răspuns:

Pai glof 4 pentru ca loganul a luat maximul de puncte testul de rasturnare plus ca este un cotet cu 4 roti sa fim seriosi glof 4 este muult mai misto

| alextotal a răspuns:

Salut. Recomand golf 4 deoarece e marcanemnteasca, au masini bune si fiabile si sumt si sigure.

| radupopa a răspuns:

Eu iti recomand Volkswagen golf 4, deoarece intretinerea costa putin, sunt masini fiabile si se schimba de obicei doar ulei, filtru, etc.
Noroc.Si de obicei au cam acelasi pret.Dar eu iti recomand Volkswagen golf 4.
Primesc funda? happy

| Silvica76 a răspuns:

Volkswagen cu siguranta!
1. Pentru ca e capul de neamt la mijloc
2. Pentru ca daca te lasi usurel pe usa soferului la Logan, ai ocazia sa-ti ramana formele pe ea! Pe cand la cealalta, nu se compara. Nu mai spun de motor si de alte chestii. Am un prieten cu logan care a fost cu el in service de vreo 4 ori si nici nu a terminat ratele. (radiatorul, primele dati, acum ii intrerupe motorul, etc)

| Troll99 a răspuns:

Clar Golf 4, am avut unul de la 18 ani pana acum la 22, dar masina a ramas tot in familie... sunt masini fiabile, nemteseti, costuri consumabile foarte mici, impozit mic, in patru ani nu am schimbat nici o pisesa pe el inafata de cele necesare ulei, filtre, etc.

| dukuletzu a răspuns:

Golf 4