| David2120 a întrebat:

Vreau sa îmi cumpăr iPhone 11Pro Max, dar nu știu ce culoare sa îmi iau.Primii 10 care vor răspunde vor alege culoarea.La ce culoare vor fi cele mai multe raspunuri așa îmi voi cumpăra telefonul.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut toate tipurile de iPhone pe alb. Acum mi am luat 11 negru și e cel mai Ok. Știi de ce? Dacă vrei o alta culoare îți poți lua huse colorate sa vezi ca te plictisești de ele. Dar negru mereu o sa arate frumos, elegant și o sa se potrivească cu orice ținuta de a ta și orice husa. Pe cele deschise se văd imediat petele, pe negru nu se vede. Negru sau gri

| morfeo a răspuns:

Verdele e genial

| DavidDavidIulian3434 a răspuns:

Verde! Parerea mea