| b3nYy a întrebat:

Vreau cand deschid un folder din my computer sa nu se deschida de exemplu in details ci in titles. mai exact vreau ca si in my documents si in my computer orice folder sa se deschida in titles.mersi mult

Răspuns Câştigător
| Danιel a răspuns:

Intri in My Computer si selectezi modul de vizualizare 'Titles'. Pe urma, tot din aceasta fereastra, mergi pe metoda de care ai nevoie:
* Pentru Windows Vista / 7: Din meniu (stanga, sus), 'Organise', 'Folder and Search Options', selectezi sectiunea 'View' si click pe butonul 'Apply to Folders'.
* Pentru Windows XP: Din meniu, click pe 'Tools', 'Folder Options...', selectezi sectiunea 'View' si apoi click pe butonul 'Apply to All Folders'.
Daca nu a functionat asa, sa-mi zici.

3 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Daca ai Windows7 te duci in dreapta sus, sub search, si dai clic pe sageata in jos. Daca ai Windows XP tot pe acolo, dar mi se pare ca nu memoreaza.

| Zoricutzu a răspuns:

Eu am xp dar iti spun acolo cum e:
alegi felul cum vrei sa se deschida fisierele apoi in explorer in tools-folder options, in tabul view ai optiunea "aply to all folders" si ok-ok... sper ca e asemanator. happy

| b3nYy explică:

Mersi pentru raspuns dar e faza ca acolo doar o pagina poti. eu vreau ca toate, fara sa le dau eu pe fiecare in parte.