| Alle23 a întrebat:

Vreau mess de mobil! (site-fara download ) Funda + Vot

10 răspunsuri:
| FesCuDungi a răspuns:

Cum zice si dyonline88, ia-ti shmessengerwinking e mult prea bun programul, poti da si buzz sau sa trimiti poze din telefon(dar nu poti primi), poti sa schimbi si avatarulwinking

| Alle23 explică (pentru FesCuDungi):

Dar fara download? pentru ca acesta nu e un mobil, este un Nintendo dsi. si merge netul pe el si imi trebuie un tip special pentru el pe care nu il cunosc eu

| FesCuDungi a răspuns (pentru Alle23):

Scrii in browser, ca banuiesc ca are asa ceva :-? http://m.yahoo.com/messenger si te duce la pagina unde te log-ezi;)

| dyonline88 a răspuns:

Ia-ti Shmessenger. intri pe google de pe mobil si cauti

| later a răspuns:

Daca ai un mobil performant,intri pe google (da de pe telefon,nu din PC) si scrii messenger, dai pe primul, te loghezi si voila!

| mihaituneup a răspuns:

Uite aici intri pe mobil happy m.yahoo.com/messenger. Funda?

| Alle23 explică (pentru mihaituneup):

Problema e ca nu imi merge m.yahoo.com...nu stiu de ce nu ma pot loga.

| later a răspuns (pentru Alle23):

O fi de la internetul tau... daca ai Vodafone incearca Vodafone live PRE

| mihaituneup a răspuns:

Alte site-uri merg?

| saba7 a răspuns:

Yahoo messenger