| valeria4u a întrebat:

Vreau multe aplicatii haioase pentru. un telefon LG-T310hee hee Sa fie haioase! Funda! :X

4 răspunsuri:
| ghostk1d a răspuns:

Poi..hmmlaughing. jocuri sau aplicati?

| valeria4u explică (pentru ghostk1d):

Aplicatii... straight face De exemplu eram in statia de autobuz, si erau 3 baieti. Se prosteau pe telefoanele mobilehee hee Aveau o aplicatie... cand ei spuneau ceva, "aplicatia" spunea aceleasi vorbe, doar ca pe un ton de pui de gaina laughing)
Si asta a fost un exemplu :*

| ghostk1d a răspuns:

Http://www.mobileheart.com aici gasesti cam tot ce vrei compatibil cu telu tau