| Anonim_5748 a întrebat:

Vreau o adresa cu melodii, pentru telefon, sa dau un sms acolo (contra cost) si sa pimesc melodia.

1 răspuns:
| Nicole1234 a răspuns:

Dar de ce sa dai un euro si ceva pentru o melodie, cand poti sa o iei gratis de pe net? Eu te sfatuiesc sa nu dai atat pentru ca oricum nu o primesti direct in telefon...trebuie sa trimiti sms la un numar si dupa aia sa iti faci cont pe nu stiu ce site apoi sa bagi pe siteul ala nu stiu ce cod care o sa il primesti prin sms nu stiu candtongue...

Mai bine iei acea mel. de pe net si o bagi in telefon.si nu te costa nimicwinking.