| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Vreau o camera foto digitala ce-mi recomandati la 5 mil? gasesc ceva bun la pretu asta?

3 răspunsuri:
| vladix a răspuns:

Un Nikon coolpix. Daca te referi la camere foto DSLR, n-ai nici o sansa sa obti una in banii astia.

| daiana a răspuns:

Da
eu mi-am luat de la magazinu un aparat Nikon s220 cu 5 milioane plus ca avea incarcator, acumulator, card.
sunt multumita de el, ti-l recomand!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti lua si Nikon la 3, 5 miloane uite aici un exemplu: http://www.emag.ro/......-pVMA580E6 (iti da si cadouri la asta)
:)