| Kidd_Impossible_1986 a întrebat:

Vreau sa cumpar laptop memorie +2gb, procesor inter core, ASUS, HP,SONY, ETC. Preferabil negru, pret avantajos!

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

In bugetul tau, cu o configuratie care sa iti permita si gaming la un nivel decent, ar trebui sa te orientezi spre o varianta SH sau poate gasesti o oferta la resigilate. Problema cu incarcatorul nu e asa grava, depinde de modul de utilizare.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Procesoare "inter" nu exista. Ia-ti unul cu Intel si dual core. Ca toate au "core".
Uite aici core duo( dual core) : http://www.it-sh.ro/laptop-sh/laptopuri-second-hand-core-duo-38.html

| Kidd_Impossible_1986 explică (pentru Salontanul):

Scuze mam grabit si am scris inter, ma gabdeam la meci
laughing, oricum eu vreau peste 2 gb - 3gb+4g, intelegi? Dar iti multumesc de raspuns

| laptopnews a răspuns:

Care e bugetul maxim in care vrei sa te incadrezi si pentru ce activitati folosesti laptop-ul? Revenim cu o recomandare cand primim raspunsul tau! happy

| Kidd_Impossible_1986 explică (pentru laptopnews):

Bugetul sa fie 1000 de ron, dar daca nu este ceva pentru acest pret, putin peste 1000 ron accept, si as vrea sa il folosesc in gaming, si mai mult sa calatoresc cu el( pentru gaming cand sunt acasa). Dar sa ma si tina ceva timp, ca stiu ca majoritatea laptop-urilor se defecteaza ori mufa de la incarcator, ori incarcatorul. MULTUMESC

| laptopnews a răspuns (pentru laptopnews):

Multumim pentru fundita!

| laptopnews a răspuns (pentru Kidd_Impossible_1986):

In bugetul tau, cu o configuratie care sa iti permita si gaming la un nivel decent, ar trebui sa te orientezi spre o varianta SH sau poate gasesti o oferta la resigilate. Problema cu incarcatorul nu e asa grava, depinde de modul de utilizare.