| LivLiviu a întrebat:

Vreau sa cumpar niste casti. Le folosesc si pentru muzica, dar si pentru gaming ( cs ). Sa se auda sunetul clar si bass-ul ( pe cat este posibil bineinteles ) si sa nu fie foarte scumpe . Please help happy

PS: sa aiba si microfon

6 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/casti/a4tech/hs-200/
Astea le-am cumpărat pentru un prieten cu 40 de lei și se aud foarte tare, foarte clar și bas puternic și clar. Există și variantă cu microfon dacă vrei, la același preț. Eu mi-am cumpărat Philips la 90 de lei și acum regret că nu le-am luat tot pe alea de la A4Tech.

| hardy1 a răspuns:

Daca vrei iti vand eu niste casti Philips shp 2700 la 100ron.sunt noi sigilate

| LivLiviu explică:

De ce te bagi aiurea suferinta de om?

| OvidyuNicu a răspuns:

Gasesti aici si ieftine si misto si iti vin si acasa direct e ff simplu de achizitionat! http://www.vexio.ro/S65Al/casti/periferice

| irina1984 a răspuns:

Casti profesionale Bose pe www.bose-romania.ro unic distribuitor!

| Fr3shb0y a răspuns:

Pai du-te ca am auzit de la ceva prieteni ca este si in Kaufland.