| Costiiiii a întrebat:

Vreau sa cumpar un Xbox 360 Elite, este modat(deci nu are garanie), e destul de batran, 3 ani parcathinking Pretul este bun. Imi ofera xboxul cu 2 telecomenzi prin wireless, 30 jocuri neoriginale si 5 jocuri originale cu 700 lei love struck! Intrebarile mele sunt : Daca face rrod cat ma costa reparatia, cat de sigura este, cat de des o sa fac rrod?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totusi mi se pare cam scump pentru unu cu o varsta de 3 ani. Daca a fost intretinut bine si tu o il intreti nu face rrod. Doar prostii fac rrod pentru nu il racesc. Adica in pun intr-un loc potrivit. Si reparatia te costa de la 70 lei cam asa stiu. Da daca face degeaba il repari.