| yasmy00 a întrebat:

Vreau sa fac o fotografie trucata de coperta pentru o pagina pe facebook, dar de fiecare data cand vreau sa pun o fotografie imi spune ceva 399 pixeli sau ceva.Ma puteti ajuta ce fotografie sa pun si pe ce site sa o truchez?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fotografia de coperta trebuie sa aiba o anumita marime. Daca nu are marimea care trebuie poti sa o prelucrezi in PiZap
http://www.pizap.com/......ap-app.php
Click pe linkul de mai sus, apoi Upload photo, si de aici te descurci;)