| AndreiPisoias a întrebat:

Vreau sa fac un fel de retea pentru imprimanta. Deci am un calculator care e legat prin fir la wireless si in acelasi timp la imprimanta (windows XP calculatorul) si un laptop conectat prin Wi-fi la wireless (windows 8). Cum pot sa conectez si laptop-ul la imprimanta fara cablu sau nu pot? Dau FUNDA si voturi!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu poti! Ai putea daca ai avea placa de retea la imprimanta si ai pune-o pe router!

| valentin75 a răspuns:

Salut! Te poti conecta wifi la imprimanta doar daca ea are wireless! O setezi pe cablu usb (instalezi driverul) dupa aceea te poti conecta wifi de la laptop etc!