| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac un post de Radio si sa transmit la toti dar imi apare in shoutcast asta... ce trebuie sa fac? [yp_add] yp.shoutcast.com gave extended error (Cannot see your station/computer (URL: http://151.26.128.140:8000) from the Internet, disable Internet Sharing/NAT/firewall/ISP cache.)...

1 răspuns:
| Andreyus13 a răspuns:

Sorin Adresa mea de mess este andrei_97_andy eu te pot ajutawinking
trebuie sa ai Sam broadcaster si shoucastDNAS pentru a transmite dar iti trebuie o anumita esditie din aceste programe nu uita sunt de incredere te pot ajuta