| robert00112 a întrebat:

Vreau sa fac un site ce nisa imi recomandati sau despre ce sa fie sa aiba succes?

4 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Depinde la ce te pricepi, daca alegi un domeniu care te pasioneaza poti scrie mai lejer si mai destins.
Daca te-apuci sa scrii de lenjerie de femei fara sa ai idee te vei plictisi si vei ramane fara idei.
Cam orice nisa este monetizabila in ziua de azi, daca ai continut de calitate si reusesti sa strangi o gramajoara de pasionati pe site.
Bafta

| Brotacelul a răspuns:

Mai bine faci ceva despre ce-ti place tie sau e de interes pentru tine, decat ceea ce ti se recomanda!
Eu pot sa-ti sugerez platforma pe care sa o utilizezi pentru site, si anume www.ucoz.ro... eu l-am testat si-s multumita!

Răspuns utilizator avertizat
| Constantin_Mircea_1988 a răspuns:

Nisa o alegi in functie de ce vrei sa faci cu site-ul..Domeniul in functie de cuvinte cheie. Site iti faci si scrii/oferi servicii despre ce sti tu mai bine sa faci. tamplarie, sudura, web design..hosting...etc