| Tinna_Criss_1992 a întrebat:

De ce nu pot intra pe site-ul www.aaz.ro.mentionz ca am facut tot posibilul si nu am reusit. daca stie cineva va rog sa ma ajutati! astept raspunsurile voastre

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai nu le merge site-ul, din cate vezi, asa ca...

| Tinna_Criss_1992 explică (pentru K0sti):

Si atunci nu stiu de ce il mai tin! cautam niste anunturi si imi dadea ca sunt numai pe site-ul ala

| K0sti a răspuns (pentru Tinna_Criss_1992):

Te cam grabesti la tras concluzii. Nu te gandesti ca poate au o problema? Un site poate oricand sa cada din varii motive.

| Mihaela1964 a răspuns:

Merge,am intrat eu acum.Mai incearca.

| Tinna_Criss_1992 explică (pentru Mihaela1964):

La mine nu vrea sa mearga delocsad.imi zice sa ma inregistrez si cand dau sa ma inregistrez nu imi mai apare nimic.decat pagina albasad