| MaNDwN a întrebat:

Vreau sa fac un video sa ii arat unui prieten care a ascuns din greseala un folder cum sa il faca sa revina folderul la normal. ce program imi recomandati? ps. vreau sa se inregistreze si vocea mea happy

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De ce este neaparat nevoie un video? Este foarte simplu, sa intre prin Start/Control Panel/Folder Options, da Show hidden Files and Folders, Apply si OK si o sa-l vada. Numai bine!

| MaNDwN explică (pentru Ioandelasal):

Da, stiu. dar el e austriac si nu stiu cum sa ii spun pe germana laughing

| Ioandelasal a răspuns (pentru MaNDwN):

Nu trebuie sa-i spui in germana, spune-i in engleza. Sau poti traduce din romana in germana folosind traducerea de la Google, o sa inteleaga.

| MaNDwN explică (pentru Ioandelasal):

Ok, mersi. dar un program deala cum fac rost?

| Ioandelasal a răspuns (pentru MaNDwN):

Habar n-am, eu sunt jurist, nu ma pricep asa mult la calculatoare si nu m-a interesat niciodata.

| MaNDwN explică (pentru Ioandelasal):

laughing ok multumesc happy oricum... laughing