| Petrule_Cristy_2003 a întrebat:

Vreau sa imi actualizez încă o dată poza de copertă care e acum ..cum sa fac ca sa ramana likeurile?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poza - de unde spuneai?

| StefanChriss a răspuns:

Salut! O schimbi cu alta si apoi o pui inapoi pe asta si pe-aia o stergi, o ascunzi sau faci ce vrei cu ea. Daca o stergi/ascunzi, o sa si dispara de pe peretele tau ca ti-ai schimbat-o si o sa apara doar cand o schimbi inapoi pe asta pe care o vrei.

| Petrule_Cristy_2003 explică (pentru StefanChriss):

Si daca nu o schimb?

| StefanChriss a răspuns (pentru Petrule_Cristy_2003):

Nu poti sa iti actualizezi poza de profil/coperta fara sa o schimbi. Asta inseamna cuvantul "a actualiza", sa readuci ceva in prezent. Daca tu deja ai pusa poza respectiva, cum sa o mai actualizezi? laughing