.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o camera video/foto si am un buget redus!
Ma gandeam la camera video Aiptek PocketDV AHDC100.Este ieftina si sunt indecis de capacitatile ei. Ce ziceti, merita?
Intrati aici pentru detalii despre ea:

http://www.pcfun.ro/Camere-Video/Camera-video-Aiptek-Poc ketDV-AHDC100
Vreau parerea voastra, e bunicica sau e proasta?

Răspuns Câştigător
| dinusinziana a răspuns:

Mai bine sa iei un produs ce are un nume mai cunoscut. spre exemplu canon sau sony.mai bine pui un ban in plus si stii ca iei ceva ca lumea. spre exemplu canon sau sony sau fujifilm. bafta cole tongue

4 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. explică:

Multumesc nena78 dar mai astept raspunsuri... sper sa mai primesc!laughing

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. explică:

Merci Suzy!
kiss u:*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un sony handycam la 400 ron daca te intereseaza tel 0741260958

| nena78 a răspuns:

In mod normal ce este ieftin, te tine de ieftin, poate ai noroc