| Siracuzia a întrebat:

Vreau sa imi cumpar saptamana viitoare un telefon nou. Vreau Samsung, cu touchscreen. Ce imi recomandati? Vreau sfaturi din proprie experienta pentru ca vreau sa fac o alegere buna.Nu vreau mai scump de 600 de ron.

12 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna
Samsung galaxy mini, destul de dragut si de finut.
http://goo.gl/RbY4x

| darrio2007 a răspuns:

Samsung Galaxy Mini.

| TeoTeo99 a răspuns (pentru darrio2007):

Am eu dala dar e 650 la liber dar daca tatal tau are puncte il iei cu vreo 3 mil

| darrio2007 a răspuns (pentru TeoTeo99):

Eu am Mini de 6 luni.Si nu l-am luat cu punctele tatalui meu ci cu ale mele+ reducere 10E la un telefon vechi.Am dat 190.

| TeoTeo99 a răspuns (pentru darrio2007):

Eu am dat 100 lei tongue

| MYK3 a răspuns:

Samsung Galaxy Fit 650 dar nu ai probleme cu el... mai bun ca si galaxy mini si y

| VintageSoul a răspuns:

Iti recomand o tableta Samsung Galaxy Tab mai bine;-)

| ThinkAgain a răspuns:

Buna!

eu iti recomand Samsung Ace!
e superr! 1
touchscreem-ul merge foarte foarte foarte bine!
si ai o gramada de aplicatii pe el: are android, wi-fi, gps!

si multe alte aplicatii!

| TheGodKratos a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Gio si sunt multumit de el. Iti mai recomand cateva : Y, Note, S1 si S2, Nexus. Dar acestea sunt mai scumpe.

| TeoTeo99 a răspuns:

Are android 2.2.1, are wifi, e updatabil la 2.5, camera de 3.2, cablu de date, casti nu are

| darrio2007 a răspuns (pentru TeoTeo99):

Am androidul updatat la Gingerbread.