| smileツ a întrebat:

Heiii :*
Vreau sa-mi cumpar telefon dar nu ma decid ce fel?
Ce telefon imi recomandati? Cel cu touchscreen sau cel cu tastatura qwerty. ( sa nu fie nici prea scump )
Multumesc happy Funda; x

Răspuns Câştigător
| maryusmono a răspuns:

Eu unul iti recomand un telefon cu touch screen. mai exact acest Samsung: http://bit.ly/109Lc1x care are:

-Procesor mai mult decat modest de 800 Mhz. asta face ca orice aplicatie sa ruleze foarte bine
-512 ram
-Gps, iar astfel il poti folosi pe post de sistem de navigatie
-Ecran tactil cu fidelitate foarte buna
-Baterie foarte durabila

4 răspunsuri:
| bumtzbumtz a răspuns:

Eu sincer ti-as recomanda ceva cu touchscreen, dar depinde ce ti se potriveste.

| iasicumpara a răspuns:

Salut. Poti sa compari preturile telefoanelor mobile aici http://www.compari.ro/......ile-c3277/

Daca ai nevoie sa il utilizezi pentru activitati de navigare online, chat si altele ia cu touch screen.

| TurboBoost a răspuns:

Depinde din ce puncte de vedere ti se potriveste. Daca vrei un telefon rezistent, si aici ma refer la cazaturi si alte socuri, este mai bun cel cu tastatura, daca vrei un telefon elegant si cu multe functii este bun cel touchscreen.
PS: Ca firme este bine sa alegi intre Nokia, BlackBerry, LG, Samsung