| bobodanlili a întrebat:

Vreau sa imi cumpar toate pisele pentru pe (noi) .Stiti cumva cam cat mar costa?

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Cred ca vrei sa spui "pentru pc".Poi ca sa iti faci o idee eu am bagat in jur la 1000 ron in unitate (cei drept sa o modific). Deci cu 10 milioane i-am luat placa video de 1 gb NVidia GeForce 210, un HDD:500 (si mai am unul de 80 in toatl un Hard de 580 de gb), si i-am adaugat 2 gb RAM.Deci cu 1000 ron iti poti pune un RAM bun, o placa video buna, un hard bun.Baftawinking

P.Sbig grinaca chiar vrei sa iti iei toate pisele noi, nu ai monitor, unitate nimic cel mai bine ar fi sa iei cu tine pe cineva care se pricepe si sa pui cativa bani deoparte (un mos de al meu a ajung la 4000 ron cheltuili ca sa isi faca pc de la 0 dar ce a iesit e de povestit nepotilor:HDD:1 TERRA, 4 GB RAM, 1.5 PLACA VIDEO, MONTIOR LCD/Televizor). Deci trebuie sa ai o suma de bani mai mare daca vrei sa il faci de la 0.Eu iti urez bafta si sa iti faci unul care sa te tina cat mai mult! Numai bine!

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Fii mai clar! Nu stii limba Romana?

| wizopo2 a răspuns:

Adica? ce sunt pisele?