| nikol6m a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un aparat de fotografiat dar nu vreau unul prea profesional ca nu fac poze la nunti sau chestii, il vreau pur si simplu pentru ca sunt pasionata si vreau ca pozele pe care le fac sa fie reusite. Am un buget de 700 ron(nici nu imi ajunge de unul profesional) si nu ma pot hotara ce model. Eu am vazut un model de la Canon si unul de la Benq. Astept sugestii si parerihappy

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Ca si camera digitala iti recomand Canon, Olympus, Nikon ori Samsung... poti vedea pe site-ul www.price.ro site-urile si preturile acestora. Benq-ul scoate-l din lista. Poti lua si de pe net din Romania salvezi 10% din ceea ce gasesti in magazine ori de pe site-urile straine il poti gasi chiar si la jumate de pret de ceea ce se gaseste in general in Romania. Depinde de tine si bugetul pe care-l ai. Eu am o camera digitala profesionala Olympus E400 desi nu trebuie sa particip la nunti :)), doar ca am nebunie de fotografie si am vrut ceva mai bun sa scoata mai perfecte fotografiile.

3 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

Eu as merge pe mina lui Sony

| baiatuucupizzza a răspuns:

Eu zic sa il iei cel de la Canon eu am o camera si sunt multumit de ea.Si merge destul de bine.

| ciupyx a răspuns:

Si eu iti recomand Canon: http://bit.ly/canon-powershot-sx, e foarte tare :D