| 123466543 a întrebat:

Vreau sa îmi cumpăr un motor de teren și ma gândeam să-mi iau și o camera de filmat pentru amintiri și poate sa postez din când în când pe Instagram, aveți ceva recomandări?(nu caut sa fie ceva foarte scump, dar nici prea ieftin, eu ma gândeam la un model mai vechi de gopro, dar e greu de găsit)

1 răspuns:
| Sekim a răspuns:

Pai daca doresti o camera de genul, cred ca ar trebui sa te orientezi catre ceva de genul asta : https://www.emag.ro/search/camera+video+sport+4k. Preturile mi se par ok si cred ca isi fac treaba destul de bine pentru nevoile tale.