| WalterWhite a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un procesor dar nu inteleg ceva, eu am dual-core 3.0 si vreau sa imi cumpar pentru jocuri un core 2 duo 2.6 insa nu gasesc numai dual core sandybridge si de alea scumpe i3 si i7, astea dual-core sandybridge sunt urmatoarea generatie dupa dual core simplu?

2 răspunsuri:
| SpecialistIT a răspuns:

Incearca si pe la magazine gen Azerty, Marketonline sau Mediadot, poate gasesti.
www.mediadot.ro
www.marketonline.ro
www.azerty.ro
Daca nu, ultima ta sansa e sa cauti produse SH.

Bafta!

| sNkMihai a răspuns:

Salut Eu iti recomand sa intri pe mercador si sa cauti dual core 2 duo de preferat ar fi bun pentru jocuri un e6550 sau un e6600.