| Adrian4123 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un smartphone bun. Nu am pretentii dar nu vreau sa fie un Galaxy Y. Un telefon de la o firma de incredere si buna. (gen Samsung). Am sa astept ca sa mai scada preturile odata cu lansariile noi. Voi fi disponibil sa dau 500-700 Lei. La 700 poti acum sa-ti cumperi S Duos. Voi astepta maxim 1 an dar vreau un telefon cu 1GHZ-1. 5GHZ (single core) camera chiar daca e de 3MP nu e problema dar preferabil sa fie de 5MP si sa ruleze ANDROID 4+. Dau funda!
PS: Nu ma intereseaza ce telefon antic sau Iphone5 aveti voi si nici daca sunteti multumiti de el!

Răspuns Câştigător
| nimicitorul a răspuns:

Salut eu iti recomand sa iti cumperi un Samsung galaxy fame are camera de 5mp iar cea secundara de 0.3mp,are un procesor de 1ghz si o memorie de 4gb destul de mult in fine poti adauga un card micro sd si in plus ruleaza pe un Jeally bean.S duos nu prea este bun nu stiu parerea mea. Sper ca te-am ajutat bafta.Si eu tot Galaxu fame vreau sa imi cumpar.

5 răspunsuri:
| Anonim0100 a răspuns:

Uite aici am comandat si eu de pe site si sunt cei mai buni: https://xphones4all.com/lg/lg-e455-optimus-l5-ii-dual-white

Telefonul e incredibil la banii lui. Lg

Daca vrei neaparat Samsung:

https://xphones4all.com/......gb-black--

Răspuns utilizator avertizat
| xRebecaaa a răspuns:

Bună Cristi!happy
Uite niște telefoane destul de bune : Samsung Galaxy Young, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy S II, Samsung Galaxy Mini 2
Sau dacă nu vrei Samsung, uite alte telefoane bune : Nokia Lumia 620, Vodafone Smart Mini sau ai putea să-ți iei un Iphone 4S.
Depinde, ce telefon îți placehappy
Sper că te-am ajutat!

| nimicitorul a răspuns (pentru xRebecaaa):

El a zis in jur de 700 lei cea ce s2 olus costa 12 mil. daaa big grin

| xRebecaaa a răspuns (pentru nimicitorul):

Ahh, sorry. N-am fost atentă :d