| Paynder a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon de Craciun pana in 600 de lei, m-am gandit la Allview P5 Mini,dar am inteles ca se vede pixelat din cauza rezolutiei mici, dar am gasit Acer Liquid Express E320.Care ar fi mai bun? Vreau sa vad si alte parere, dar nu Samsung pentru ca chiar nu-mi place

6 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

P5 mini are de toate, o sa ramai surprins, eu am de 2 sapt. e un supertelefon

| catamanpowers a răspuns:

Du-te si ia-ti Samsung galaxy ace sau Samsung galazy gio in bai astia ai android 2.3.6 google play Samsung apps ce vr iti recoman samsumgg!

| sltlp a răspuns (pentru catamanpowers):

Si ce, p5 mini vrei sa zici ca nua re google play. Si are soft 4.0.4 p5 mini.

| sltlp a răspuns (pentru catamanpowers):

Doar oreitneatic. Singurul dezavantaj la p5 mini e rezolutia. ca in rest e ok. Si nu se vede chiar pixelat. Caliatea este aceeasi ca la un galaxy mini. Asa, ca idee, mergi in oras, ubserva cam ce calitate are ecranul(distanta dintre pixeli), si cam la fels e vede si la p5 mini. Nu stiu daca ai inteles ce am vrut sa zic, d ar ma rog. Oricum, ca si densitate e la fel ca la mini. ca si rezolutie e dubla fata de galaxy mini. Legat de performanta. E de 3 ori cat un Acer liquid express sau de 3 ori cat un galaxy ace sau mini sau gio sau ce mai vrei tu.

| Paynder explică (pentru sltlp):

Pai problema e ca eu nu stau la oras, si as vrea sa mi-l cumpar de pe net.

| sltlp a răspuns (pentru Paynder):

Pai poti cumpara de pe eMAG daca vrei. ai termen de 30 zile sa te razgandesti, iar ei iti dau banii inapoi.