| IoanaEvelina a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon nou, dar nu stiu ce alegere sa fac. telefoanele touchscreen sunt bune? daca mi'as lua de ex iphone3gs? va rog ajutati-ma sa ma lamuresc :-s crying

8 răspunsuri:
| sti a răspuns:

UN top al celor mai ieftine telefoane cu touchscreen http://www.softmobil.ro/......uchscreen/

| Florys a răspuns:

Eu detin un iPhone de 8 luni si deja am probleme cu touchscreenul, nu mai raspunde la unele comenzi. Cand vreau sa scriu un mesaj, in loc de litera A, apare litera B.

| Vogelspinne a răspuns:

Eu ti-as recomanda un HTC HD2 big grin

| ancan a răspuns:

Sincer?
eu prefer telefoanele clasice, insa cu tot ce le trebuie big grin
am avut un telefon cu clapeta, s-a stricat clapeta in ceva timp.
la cele pe shina, se strica shina
iar la cele cu touch, ai vazut ce ti'au scris cei de mai jos.
consider ca cele mai bune telefoane sunt cele dupa modelul clasic happy [ iar prin modelul clasic, inteleg fara touch, fara clapeta, fara shina]
happy

| Vero1996 a răspuns:

Samsung Delphi are sh touch sh tastatura qwerty sh e ft bunwinking

| Lαααα a răspuns:

Nu telefoanele cu touchscreen se strik repede... a avut un preten iphone si peste o saptamana sia sart ecranu`. eu am nokia 5230 si nu-i prea merge ecranu bine de abia dup 2 saptamana.winking
(parerea mea@)

| Nonameloser a răspuns:

Tpuch-screen lg-cookie"x