| Goooogle a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un televizor si nu sunt hotarat pe deplin, ce sa aleg? SAMSUNG UE40F6400 sau LG 42LA620S?

6 răspunsuri:
| MihaelaMihaa a răspuns:

Samsung este o firma foarte buna din toate punctele de vedere.

| hypentakill a răspuns:

IPS - LG 42LA620S
VA- Samasung UE40F6400

| Goooogle explică (pentru hypentakill):

Nu inteleg, ce e IPS si VA?

| hypentakill a răspuns (pentru Goooogle):

Culorile alb si negru se vad mai bine pe Samsung si cele colore pe LG (mai realistice). Ambele sunt alegeri bune.

| atomescu a răspuns:

Salut,

Eu daca as fi in locul tau as alege Samsung-ul si in cazul in care ti-a scapat. vezi ca il gasesti la un pret bun aici: http://bit.ly/1mg3XgB

| nyko98765 a răspuns:

Eu zic SAMSUNG UE40F6400 dar faci cum vreibig grin