| Mihai123312310 a întrebat:

Vreau sa imi iau o imprimanta cu laser, dar nu stiu daca este buna.
Voi ce parere aveti imprimantele cu laser sunt bune?
Nu pot sa ma hotarasc din cauza cipului!

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Imprimantele cu laser Samsung pot fi pacalite cu un reset special pentru cip, am si eu metoda scrisa pe undeva, patchurile astea sunt pe net. Nu stiu sa se gaseasca patchuri pentru alte marci. In plus Samsung e o imprimanta de mai buna calitate si printeaza mai economic decat altele.

| Mihai123312310 explică (pentru AlexanderAdrian):

Asta se poate reseta?:Multifunctional laser monocrom Samsung SL-M2070F, A4

3 răspunsuri:
| Mihai123312310 explică:

Http://www.emag.ro/......8XBBBM/(la asta se poate schimba cipul?