| Al3xAnDrU66 a întrebat:

Vreau sa imi iau o placa video pentru laptop, voi ce mi-ati sugera? tinand cont ca o vreau pentru jocuri, laptopu este urmatoru: TOSHIBA SATELLITE L750-1PW, aici aveti specificatiile http://www.cel.ro/......b-hdmi-l/. Placa video este integrata si de asta sau ce mi-ati sugera ca sa mearga cat mai multe jocuri noi gen gta V sau assassin's creed 4[ asta merge sacadat si ma scoate din joc].

2 răspunsuri:
| ShNySnYGer a răspuns:

Placiile vide onu merg schimbate la laptop! fie ele dedicate sau integrate!

Răspuns utilizator avertizat