| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi iau un Samsung Galaxy. Ce model sa aleg? S, S2, Mini, Ace? Cine are Samsung Galaxy il rog sa ma ajute...

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Buna.Eu zic sa alegi galaxy s2 e cel mai bun smartphone.il am eu
ti-l recomandhappy, Pa, pa.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

E o intrebare cam ciudata, dar mai intai voi raspunde: S2. De ce e ciudata, deoarece galaxy mini e de 3-4 ori mai ieftin! e greu de raspuns de ce le-ai dat in ordinea asta

| elenyss a răspuns:

Prima data m-a cucerit S, apoi am trecut la S2, e cel mai performant din gama Galaxy. E putin cam mare, ce-i drept, dar pentru mine asta e un plus, ador touch-ul mare!